Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 2
» Son Üye: otovid
» Toplam Konular: 2
» Toplam Yorumlar: 2

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 1 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 1 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
Forum Kuralları
Forum: OTOVID NEDİR
Son Yorum: admin
31-01-2017, Saat: 20:29
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1,007
Otovid Hakkında
Forum: OTOVID NEDİR
Son Yorum: admin
31-01-2017, Saat: 20:25
» Yorumlar: 0
» Okunma: 522

 
  Forum Kuralları
Yazar: admin - 31-01-2017, Saat: 20:29 - Forum: OTOVID NEDİR - Yorum Yok

Otovid Forum Kurallarımız

1- Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
9- Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image'ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
11- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
12- Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
13- Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.
14- Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs...
15- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.

Gizlilik ilkeleri Kisisel Bilgileriniz: Foruma üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler sadece forum adminleri tarafindan görülecektir. Girmis oldugunuz bilgileri istediğiniz zaman degiştirebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Otovid Hakkında
Yazar: admin - 31-01-2017, Saat: 20:25 - Forum: OTOVID NEDİR - Yorum Yok

Hakkımızda
Türkiye'nin ilk ve en geniş kapsamlı videolu satış topluluğu otovid, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2017 yılında kurulmuştur. Otovid’de herkes video izleyebilir - ve kendi videolarını paylaşabilir. otovid en büyük gücünü kendi çektikleri ya da oluşturdukları videoları gönderen Türkiye'nin en büyük video topluluğundan almaktadır. Youtube başta olmak üzere birçok video sitelerinden derleme ve tasnif yapılarak sizlere sunulması otomobil tutkunlarının vakit kaybetmeden aradıklarına kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’de geniş kapsamlı olarak ilk defa videolu satış hizmetiyle de ayrıcalık sağlamaktadır.
Otovid.com'da:
Kişisel otomobil videolarınızı, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Yarattığınız görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Başkalarının videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi favorilerinize katabilirsiniz Sizin paylaşımınız ve katkılarınız bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda üyesi olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.
Katılın
Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları oylamaktan kaçınmayın.
Forum:
Otovid ekibi olarak otomobil tutkunlarını bir alışveriş merkezindeymiş gibi tüm imkanları sunmak için tasarlanmıştır. Otomobil tutkunları ilgi alanları ile ilgili olarak otovid'de aradıkları herşeyi tek bir sayfada bulabilecektir. Üyemiz ilk önce aradığı araç ile ilgili bilgileri "haberler" bölümünden okuyacak "videolar" bölümünden inceleyecek, "forum" bölümünde tartışacak ve son olarak "videolu ilan" sayfasında beğenip alacaktır.
Forum bölümümüz işte bu silsile içerisinde önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Sizde foruma üye olarak, yorum yaparak sizden sonra uğrayacak insanlara faydalı olabilir bildiklerinizi başkalarıyla paylaşıp onlara yol gösterebilirsiniz.
Nice bilgilere...
Otovid

Bu konuyu yazdır

İletişim Otovid - Video-Haber-Forum Yukarı Git Arşiv RSS Oto İlanları Türkiye'nin En Büyük Araba Forumu otovid.com'da! Sahibinden veya galeriden Binlerce araba ilanı