Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otovid Hakkında
#1
Hakkımızda
Türkiye'nin ilk ve en geniş kapsamlı videolu satış topluluğu otovid, Türk internet kullanıcılarına video izleme ve paylaşma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme misyonu ile 2017 yılında kurulmuştur. Otovid’de herkes video izleyebilir - ve kendi videolarını paylaşabilir. otovid en büyük gücünü kendi çektikleri ya da oluşturdukları videoları gönderen Türkiye'nin en büyük video topluluğundan almaktadır. Youtube başta olmak üzere birçok video sitelerinden derleme ve tasnif yapılarak sizlere sunulması otomobil tutkunlarının vakit kaybetmeden aradıklarına kolayca ulaşmalarını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye’de geniş kapsamlı olarak ilk defa videolu satış hizmetiyle de ayrıcalık sağlamaktadır.
Otovid.com'da:
Kişisel otomobil videolarınızı, sadece aile ve arkadaşlarınızla ya da bütün Türkiye ile paylaşabilirsiniz. Yarattığınız görüntülerin geniş bir kitle tarafından izlenmesini sağlayabilir, bu görüntülerle ilgili diğer kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabilirsiniz. Başkalarının videolarını izleyebilir, bunlar hakkında yorum yapabilir, beğendiklerinizi favorilerinize katabilirsiniz Sizin paylaşımınız ve katkılarınız bizim için çok önemli. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda üyesi olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.
Katılın
Videolara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, hikayelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve videoları oylamaktan kaçınmayın.
Forum:
Otovid ekibi olarak otomobil tutkunlarını bir alışveriş merkezindeymiş gibi tüm imkanları sunmak için tasarlanmıştır. Otomobil tutkunları ilgi alanları ile ilgili olarak otovid'de aradıkları herşeyi tek bir sayfada bulabilecektir. Üyemiz ilk önce aradığı araç ile ilgili bilgileri "haberler" bölümünden okuyacak "videolar" bölümünden inceleyecek, "forum" bölümünde tartışacak ve son olarak "videolu ilan" sayfasında beğenip alacaktır.
Forum bölümümüz işte bu silsile içerisinde önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Sizde foruma üye olarak, yorum yaparak sizden sonra uğrayacak insanlara faydalı olabilir bildiklerinizi başkalarıyla paylaşıp onlara yol gösterebilirsiniz.
Nice bilgilere...
Otovid
otovid.com / Oto Video - Oto Haber - Oto Forum - Videolu İlan.... Herşey elinin altında... 
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
İletişim Otovid - Video-Haber-Forum Yukarı Git Arşiv RSS Oto İlanları Türkiye'nin En Büyük Araba Forumu otovid.com'da! Sahibinden veya galeriden Binlerce araba ilanı